Modro bíla

Modro bíla

Základní cena: 490 Kč
Cena celkem: 490 Kč
Zaslat dotaz

Látková písmenka jsou pro Vás ručně vyráběná v ČR, přičemž každé jedno písmenko je ušité podle Vámi zadané objednávky. Široký výběr látek, aktuálně je jich v nabídce 73, Vám nabízí opravdu mnoho možných kombinací pro Váš originální nápis či písmenko na stěnu. Ideální dáreček pro novorozeňátka i děti, originálně však doplní i Váš obývák, chodbu, nebo koupelnu. Vaší kreativitě se přece meze nekladou.

Rozměry písmenek:

  • Výška velkých písmen je cca 30cm.
  • Výška malých písmen je cca 19cm, přesné rozměry jednotlivých písmenek či znaků najdete v souborech ke stažení.
  • Hloubka písmen je 4,5cm.

Materiál:

Život každého písmenka začíná dřevěným písmenkem. Následně je dle dřevěného písmena vyříznuto písmenko z molitanu. Poté přichází na řadu vystřihnutí Vámi vybrané látky, která tvoři čelo písmenka. K této látce je přišitý pás smetanového úpletu, který tvoří boční strany písmenka. V poslední fázi je nutno vyříznout tvar písmenka z měkkého microfleecu. Jím je písmenko potáhnuto ze zadní strany, tak aby bylo zabráněno poškrábaní Vašich maleb nebo tapet.

Na zadní straně každého písmenka je připevněn háček pro jednoduché uchycení na stěnu. Písmenka je možné i opřít, samostatně však nestojí.

Upozornění: Věrnému zobrazování barev věnuji opravdu velkou pozornost. Bohužel každý monitor je jiný a nemůžu proto zcela zaručit, že barva, kterou vidíte, přesně odpovídá skutečnosti.

Látková písmenka jsou z přední strany měkké na dotek, ale vzhledem k tvrdé zadní části Vám odporučuji zavěsit písmenka mimo dosah malých dětí a miminek.

Dotaz k produktu Modro bíla

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno * Vaše zpráva
* Váš e-mail
Váš telefon
* Devět krát dva: Antispamová ochrana - vyplňte prosím výsledek (číslo)